Головна » 2022 » Січень » 24 » зустріч лікаря з дівчатами 8-9класів
10:23 зустріч лікаря з дівчатами 8-9класів |
19.01.2022 на виховній годині відбулася зустріч лікаря Рижук Лариси Андріївни з дівчатами 8-9класів. Для учениць була проведена бесіда: «Профілактика шкірних та венеричних захворювань». Під час бесіди дівчата дізналися багато важливого і корисного для себе. |
|
Категорія: Новини |
Переглядів: 241 |
Додав: Serg
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|