Головна » 2018 » Жовтень » 16 » Тиждень «Моє довкілля»
09:09 Тиждень «Моє довкілля» |
27 вересня
НУШ 4 тиждень
«Моє довкілля»
Ось так цікаво було проведено ранкове коло в 1-В класі Кучеренко Оленою Анатоліївною. Учні вчилися з повагою відноситись до навколишнього світу, пояснювали що таке «жива» і «нежива» природа. Давали міні-інтерв’ю, працювали в групах, створювали свої правила та ще робили безліч всього цікавого. |
|
Категорія: Новини |
Переглядів: 579 |
Додав: Serg
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|