Субота, 15.05.2021, 12:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Білгород-Дністровська ЗОШ I-III ступенів №3

Журнали, щоденники



Меню сайту
Відео -ШСЗ
Категорії розділу
Мої статті [1]
Сторінка для батьків [2]
Сторінка для батьків
Поради психолога [1]
Поради психолога
Кіно [4]
Кіно
Методичні роботи вчителів [4]
Методичні роботи вчителів
Мала академія наук [0]
Мала академія наук
Олімпіади [6]
Олімпіади
Всеукраїнські конкурси [3]
Всеукраїнські конкурси
Вчитель року [0]
Вчитель року
Пласт та туризм [0]
Пласт та туризм
Мистецтво [0]
Мистецтво
Черемшина [0]
Черемшина
ЮІР [0]
ЮІР
Патріотичне виховання [0]
Патріотичне виховання
Джура [0]
Джура
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Олімпіади

Учнівські олімпіади з базових дисциплін у 2019-2020 навчальному році
1. Історія Сліпченко Станіслав учень 7в класу - І місце (вчитель Боровик О.О.) Месержи Ярослав учень 8в класу - ІІ місце (вчитель Сапатінський М.В.)

2. Біологія Голинковська Аліна учениця 8а класу - І місце (вчитель Боднар С.В.) Гореліхина Софія учениця 8а класу - ІІ місце (вчитель Звягінцева Н.С) Міхова Альона учениця 9б класу - ІІ місце (вчитель Звягінцева Н.С)

3. Географія (вчитель Сердцевич) Квачук Марія учениця 11а класу - ІІІ місце Міхова Альона учениця 9б класу - ІІ місце Артеменко Владислава учениця 11а класу - ІІІ місце Катюжанська Анастасія учениця 8а класу - ІІІ місце Ігнатович Олександра учениця 9а класу - ІІІ місце Сліпченко Станіслав учень 7в класу - ІІІ місце

4. Технічна праця (вчитель Суржик Г.Я.) Поцелуєв Мирослав учень 9а класу - ІІІ місце Рєка Назар учень 9а класу - ІІІ місце Гончаренко Станіслав учень 10 класу - ІІ місце

5. Фізика (вчитель Коваль Л.Т.) Квачук Марія учениця 11а класу - ІІІ місце Міхова Альона учениця 9б - І місце

6. Інформаційні технології Буц Олександра учениця 6в класу - І місце (вчитель Лєхан С.А.)

7. Хімія (вчитель Лимаренко Т.П.) Квачук Марія учениця 11а класу - ІІ місце Мантя В ячеслав учень 11а класу - ІІІ місце

8. Українська мова та література Міхова Альона учениця 9б класу - ІІ місце (вчитель Собченко Л.І.) Квачук Марія учениця 11а класу - ІІІ місце (вчитель Собченко Л.І.) Кравченко Світлана учениця 10 класу - І місце (вчитель Собченко Л.І.) Саксіна Вікторія учениця 6в класу - ІІІ місце (вчитель Нікітенко Л.О.) Сліпченко Станіслав учень 7в класу - ІІІ місце (вчитель Тарута Н.Є.)

9. Російська мова (вчитель Романова А.В., Бесхлібна Л.В.) Квачук Марія учениця 11а класу - І місце Артеменко Владіслава учениця 11а класу - місце Міхова Альона учениця 9б класу - ІІІ місце Кравченко Світлана учениця 10 класу - ІІІ місце

10. Англійська мова Квачук Марія учениця 11а класу - ІІІ місце (вчитель Онуцька Я.О.) Міхова Альона учениця 9б класу - ІІІ місце ( вчитель Пісанова Г.М.)

11. Математика Квачук Марія учениця 11а класу - ІІІ місце (вчитель Бойченко О.П.) Торбинський Владислав учень 5б класу - ІІ місце (вчитель Воронюк О.В.)

12. Правознавство Малофеєв Денис учень 11а класу - І місце (вчитель Боровик О.О.)

13. Німецька мова (вчитель Савінова Н.П.) Артеменко Владіслава учениця 11а класу - ІІ місце Рєка Назар учень 9а класу - ІІІ місце

14. Обслуговуюча праця (вчитель Чернова О.А.) Кіор Валерія учениця 11а класу - І місце Ярошевич Анна учениця 9а класу - ІІІ місце

15. Астрономія Артеменко Владіслава учениця 11а класу - ІІІ місце

Категорія: Олімпіади | Додав: Serg (28.06.2020)
Переглядів: 55 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Освіта міста
CISCO у ЗОШ№3
Черемшина
ПЛАСТ у ЗОШ№3
Друзі сайту
Погода



Інформатика
Календар

Календар України. Українське ділове мовлення

Пошук

Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz