Неділя, 13.06.2021, 19:17
Вітаю Вас Гість | RSS

Білгород-Дністровська ЗОШ I-III ступенів №3

Журнали, щоденникиМеню сайту
Відео -ШСЗ
Категорії розділу
Новини [508]
Новини початкової школи [17]
Новини початкової школи
Спорт у ЗОШ №3 [17]
Спорт у ЗОШ №3
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Табори

ОСЬ і позаду XXI Всеукраїнський збір скаутів “Чорне море 2017”. Вперше наш табір був підтриманий Міністерством молоді та спорту України. Сто учасників табору, які вчасно зголосилися і виконали умови організаторів були профінансовані Державою.

Життя показало, що те що ми робили останні 20 років на нашому таборі (читайте у розповідях учасників на цій сторінці) – дійсно важлива й необхідна справа. Особливо у наш час, коли сучасні технології призводять до фізичної деградації молоді і дітей. Вважаю що багатьом з тих тисяч людей, що пройшлі нашу лісову школу за ці роки (а у нас на таборі було й до 500 людей в окремі роки) знання й навички дуже стали в нагоді, коли прийшов час захищати рідну Україну від ворога...  Крім того як і завжди це було на протязі нашої історії таборування – нами було вивезене сміття, що чомусь за рік набирається тонами від відпочиваючих ДИКУНІВ (Без “лапок” – справжніх дикунів). Крім того, особливо в останні роки безжалісно вирубується ліс, вже навіть для того щоб просто проїхати машиною.

Маємо надію, що тема створення пластової оселі (чого ми добиваємося з 2008 року) нарешті зрушиться з місця і буде облаштовано за допомогою держави, місцевих органів влади постійно діючий майданчик для проведення пластових, скаутських та туристичних заходів і нарешті буде обмежено туди доступ тим самим дикунам. 

Ми дуже вдячні керівним органам ПЛАСТУ – Національної скаутської організації України, за відмінно виконану роботу і вчасне надання фінансової допомоги, керівництву Національного Парку "Тузловські лимани" та Саратському Держлісгоспу за багаторічну співпрацю. Як завжди нам допомагав наш вихованець Віктор Андрєєнков (нині депутат обласної Ради).   Також нашими гостями були: голова та члени Громадської Ради  Татарбунарської РДА Попов М., Буряк Ю., Бондаренко С., Саченко А., нач. відділу у справах сім’ї молоді та спорту РДА Богаченко Н., директор РЦСССДМ Леонтьєва Я., директор БДТ Пахольчук О., директор ЗОШ им. В.Тура - Усатенко В.І, учитель школи-гімназии Усатенко В., заступник директора з виховної работи НВК №2 Бондарюк Л., та Мельникова В, ініциативна група:  Гайдаржи Н., Заруба І., Котовенко Ольга та Денис, редактор газети "Татарбунарський вісник" Ульянкіна М., редактор газети "Райцентр" Олексієнко Вікторія, а також учень школи-гімназії Ніколаєва Анна, яка виявила бажання на наступний рік обов’язково приїхати в наш табір учасницею!

Організувала приїзд гостей пластунка сеньйорка м.Татарбунари Ельгіза Апонюк.

Від імені всіх учасників табору виражаю нашим гостям ВЕЛИКУ подяку за призи фрукти та солодощі!!! Хватило на всіх – а нас було зареєстровано 166 людей з міст Київ, Луцьк, Кузнецовськ (Рівненська обл.), Кропивницький, Одеса, Покровськ (Донецька обл.), Харків, Чугуїв (Харківська обл.), Запоріжжя, Дніпро та організатори – пластова станиця “Білгород” з міста Білгород-Дністровський. На жаль цього року у нас не було пластунів з Тернополя, Львова, Коломиї, Івано-Франківська. Але причина мабуть в тому, що всі вони проводять свої курінні та окружні табори у цей час. Також хотілося як у минулі роки побачити на таборі представників м.Татарбунари, с.Базар'янка, Тузловського НВК, с.Струмок, с.Білолісся, як це було в минулі роки! Маємо надію, що на слідуючий рік ситуація виправиться! До зустрічі на таборі “Чорне море 2018”!

Голова СПС станиці “Білгород” ПЛАСТУ-НСОУ

пл.сен. Сергій Лєхан

XX ювілейний Всеукраїнський збір скаутів «Чорне море 2016»

З 2 по 14 липня пройшов XX ювілейний Всеукраїнський збір скаутів «Чорне море 2016». На зборі побували більше двохсот представників з 14 областей України. Збір був підготовлений Білгород-Дністровською молодіжною організацією «Станиця «Білгород» ПЛАСТУ – Національної скаутської організації України» та місцевим клубом мандрівників "Вершина".
Під час збору учасники мали змогу не лише оздоровитися та відпочити на березі Чорного моря, але й взяти участь у різноманітних майстер-класах з малювання пейзажу, ліплення з глини, лялькоплетіння, стрільби з пневматичної гвинтівки, орієнтуванню на місцевості, тактичної медицини , альпіністської техніки та інших. Набуті знання потім стали у нагоді при участі у багатьох теренових іграх, квестах та конкурсах.
Одним з перших заходів був проведеній «Театр тіней». Постанови кожної з делегації були просто неймовірні! Це треба бачити та чути!
Потім було свято «Івана Купала». Дівчата плели вінки та співали українських пісень, а увечері після спалення величезних ляльок з соломи, всі стрибали через вогнище! А вінки попливли Чорним морем…
На збір вже на протязі багатьох років приїздять талановиті колективи - команда «Фаворит» з Луцька, клуб сімейного туризму «Київ – Екстрім», туристи-спортсмени «Ольбери» з м.Кунецовськ. Фаворити – майстри танцю, влаштували майстер –клас з танцю «Танцбол». Учасники були у захваті від цього веселого, спортивно-мистецького заходу! «Ольбери» підготували «Стежину Амазонок», де дівчата в парі зі своїми «Мустангами» (хлопцями) показували свою вправність!
Вперше на таборі нами організована військово-спортивна гра «Пейнтбол». На протязі 2-х днів 60 юнаків та навіть одна дівчина освоювали тактику військових дій в умовах лісу. А тактичну медицину викладала наш постійний лікар , пластунка з Тернополя Наталя Хміль. Завдяки праці Наталі на зборі майже не було захворювань, а поодинокі випадки вчасно виліковувались.
Ігри ми проводимо не тільки денні а й нічні. Ліс вночі – це щось неймовірне та казкове! Особливо коли ти один намагаєшся знайти контрольні пункти з завданнями, а в цей час різні «чудовиська» намагаються збити тебе з вірного напрямку і не дати виконати завдання…
Не обійшлося і без інтелектуального змагу - мандруючи по лісовим стежинам, команди відповідали на різноманітні питання з астрономії, географії, на знання птахів та тварин, та багатьох інших.
Головний змаг «Стежина Хитрого Лиса» зібрала 25 команд. Тут знадобляться всі набуті знання та вміння! Без сміливості теж не обійтися – величезні навісні мости та переправи, спуск до моря з обриву потребують сили та вправності. Треба також вміти в'язати вузли та саморобну вірьовочну драбину, щоб дістати листа «старого пірата». Човен доставить команду до схованого скарба, але спочатку треба буде добути мапу стрибнувши у воду. Стежина поставлена за романом Жюля Верна «Остров приключений». Перед змагом всі бажаючі передивилися фільм у таборовому кінотеатрі, а перед фільмом демонструвалися історичні фільми про наш табір.
Як завжди не обійшлося без екологічної гри. Учасниками збору було зібрано сміття з пляжів та терену нашого збору. Переможці отримали винагороди у вигляді баночок зі згущиком!
Закінчився збір нагородженням переможців та незабутнім «Вогняним шоу», що подарували нам Кияни з команди «Екстрім». Потім ще довго лунали пісні під гитару. А рано вранці для пластунів станиці "Білгород" відбулаяся ще одна важлива подія - було заприсяжено ще одну юначку - Анастасію Апонюк. Вона з честтю пройшла всі іспити табору і відпрацювала бунчужною!
Цього року у нас вперше були команди з м. Харкова та області, м.Коломия, а також з м. Покровськ, Донецької області. Команда Покровська була повністтю забезпечена туристичним спорядженням і безкоштовно доставлена з Білгорода-Дністровського до місця таборування.
Керівник харків’ян Олексій Святний повернувся з АТО, має чисельні поранення і тепер на нашому таборі навчав молодь вправно стріляти та виживати на природі. Ми дуже вдячні Олексію та багатьом Героям, завдяки їх подвигу на нашій одеській землі панує мир і ми вже вдвадцяте проводимо цей табір!
Цього року ми стали переможцями конкурсу, проведеного міністерством Молоді та спорту України. З 2017 року наш збір скаутів «Чорне море» буде фінансуватися державою. Нам треба буде багато чому навчитися, підготувати кадри для роботи з державними коштами. А цього року ми виражаємо щиру подяку нашому постійному спонсору, народному депутату обласної Ради Віктору Андреєнкові та перевізнику наших команд Роману Комісарову. Віктор та Роман – вихованці нашої організації і тепер приймають постійну участь у наших заходах, але уже як спонсори.
Допомагали вкотре нам Ельгіза та Василь Апонюк, бізнесмени з м. Татарбунари. Їх син захищає Україну від ворога, а Ельгіза вже стала виховницею ПЛАСТУ, і планує в Татарбунарах найближчим часом створити пластовий осередок.
Дякуємо також Саратський держлісгосп та керівництво Національного природного парку «Тузловські лимани» за надану можливість проводити наш збір на цій чудовій ділянці узбережжя Чорного моря. Маємо надію, що в найближчий час нашими спільними зусиллями тут буде створено постійно діючу пластову оселю.
Голова СПС станиці «Білгород» ПЛАСТУ-НСОУ пл.сен.Сергій Лєхан, ЧМ

 

Освіта міста
CISCO у ЗОШ№3
Черемшина
ПЛАСТ у ЗОШ№3
Друзі сайту
ПогодаІнформатика
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Календар України. Українське ділове мовлення

Пошук

Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz