Неділя, 13.06.2021, 20:24
Вітаю Вас Гість | RSS

Білгород-Дністровська ЗОШ I-III ступенів №3

Журнали, щоденники



Меню сайту
Відео -ШСЗ
Категорії розділу
Новини [508]
Новини початкової школи [17]
Новини початкової школи
Спорт у ЗОШ №3 [17]
Спорт у ЗОШ №3
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Олімпіади з інформатики

Вітаємо переможців міських олімпіад з інформаційних технологій 2013-2014 року!
10-А клас - Мазур Анна       - 1 місце
10-А клас - Бакуло Олексій - 2 місце
9-А клас   - Мамай Влад      - 3 місце
5-Б клас   - Паіл Руслан       - 3 місце
123

НАКАЗ 

16  грудня  2013 року                                                                                     № 405

                                           

Про підсумки ІІ (міського) етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад з базових і спеціальних

дисциплін у 2013/2014 навчальному році

 

Переможцями ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали 253 учнів. На підставі рішення журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та виставлених балів, та 

визначено переможцями і нагороджено дипломами І ступеня:

 

 З технічної праці:

Вигоняйла Віталія, учня 8 класу, ЗОШ №3 (вчитель Суржик Г.Я.)

 Іноземна мова (німецька):

Холудєєва Івана, учня 10 класу, ЗОШ №3 (вчитель Савінова Н.П.);

 З географії:

Ялинську Марію, ученицю 8 класу, ЗОШ №3 (вчитель Серцевич А.П.);

Сліпченко Поліну, учня 9 класу, ЗОШ №3 (вчитель Серцевич А.П.);

Холудєєва Івана, учня 10 класу, ЗОШ №3 (вчитель Серцевич А.П.);

 З математики:

Чечета Микиту, учня 6 класу, ЗОШ №3 (вчитель Бойченко О.П.);

 З педагогіки та психології:

Сауляка Дмитра, учня 11 класу, ЗОШ №3 (вчитель Мамей О.В.).

 З інформаційних технологій:

Мазур Анну, ученицю 10 класу, ЗОШ №3 (вчитель Лєхан С.А.);

 З фізики:

Сліпченко Поліну, ученицю 9 класу, ЗОШ№3 (вчитель Коваль Л.Т.);

Сопова Олексія, учня 10 класу, ЗОШ №3 (вчитель Коваль Л.Т.);

 З основ правознавства:

Холудєєва Івана, учня 10 класу, ЗОШ№3, (вчитель Боровик О.О.);

 

визначено переможцями ІІ ступеня:

 З хімії:

Бурку Аделіну, ученицю 8 класу, ЗОШ №3 (вчитель Лимаренко Т.П.);

Ялинську Марію, ученицю 8 класу, ЗОШ №3 (вчитель Лимаренко Т.П.);

 З української мови та літератури:

Сліпченко Поліну , ученицю 9 класу, ЗОШ №3 (вчитель Собченко Л.І.);

 З російської мови та літератури:

Ялинську Марію, ученицю 8 класу, ЗОШ №3 (вчитель Дудіна Т.П.);

Холудєєва Івана, учня 10 класу, ЗОШ №3 (вчителі Безхлібна Л.В., Дудіна Т.П.)

 З обслуговуючої праці:

Болгар Аліну, ученицю 9 класу, ЗОШ №3 (вчитель Матюшенко М.Г.)

 З іноземної мови (англійської):

Гетманченко Анну, ученицю 10 класу, ЗОШ №3 (вчитель Нероденко Л.А.);

  З іноземної мови (німецької):

Сергієнко Олену, ученицю 8 класу, ЗОШ №3 (вчитель Савінова Н.П.);

 З географії:

Сергієнко Олесю, ученицю 8 класу, ЗОШ №3  (вчитель Сердцевич А.П.);

Шульгу Сергія, учня 8 класу, ЗОШ №3 (вчитель Сердцевич А.П.);

Спиридоненка Вадима, учня 10 класу, ЗОШ №3 (вчитель Сердцевич А.П.);

 З інформаційних технологій:

Бакуло Олексія, учня 10 класу, ЗОШ №3 (вчитель Лєхан С.А.);

 З біології:

Сліпченко Поліну, ученицю  9 класу, ЗОШ №3 (вчитель Звягінцева Н.С.);

Руденка Андрія, учня 10 класу, ЗОШ №3 (вчитель Лабунець Г.П.);

 З фізичної культури:

Феденка Анатолія, учня 11 класу, ЗОШ№3 (вчитель Гулей Я.Я.).


 

визначено переможцями ІІІ ступеня:

 З хімії:

Златова Олега, учня 7 класу, ЗОШ №3  (Лимаренко Т.П.);

Сергієнко Олесю, ученицю 8 класу, ЗОШ №3 (Лимаренко Т.П.);

Сопова Олексія, учня 10 класу, ЗОШ №3  (Лимаренко Т.П.);

 З української мови та літератури:

Квачук Марію, ученицю 5 класу, ЗОШ №3 (вчитель Собченко Л.І..);

 З основ правознавства:

Вашило Крістіну, ученицю 10 класу, ЗОШ №3 (вчитель Кисельова К.І.);

 З технічної праці:

Завгороднього Андрія, учня 9 класу, ЗОШ №3 (вчитель Суржик Г.Я.).

 З історії:

Руденка Андрія, учня 10 класу, ЗОШ №3 (вчитель Боровик О.О.)

 З іноземної мови (англійської):

Сліпченко Поліну, ученицю 9 класу, ЗОШ №3 (вчитель  Нероденко Л.А.);

 З іноземної мови (німецької):

Шпачук Дар`ю, ученицю 10 класу, ЗОШ №3 (вчитель Федорова Г.І.);

 З географії:

Хромова Даніїла, учня 7 класу, ЗОШ №3 (вчитель Сердцевич А.П.);

Завгороднього Андрія, учня 9 класу, ЗОШ №3 (вчитель Сердцевич А.П.);

  З математики:

Златоша Олега, учня 7 класу, ЗОШ №3 (вчитель Мацюк Л.О.0;

Копилову Дар’ю, ученицю 8 класу, ЗОШ №3 (вчитель Братінова О.М.);

Сліпченко Поліну, ученицю 9 класу, ЗОШ №3 (вчитель Сорочан Ф.Ф.);

 З інформаційних технологій:

Паіл Руслана, учня 5 класу, ЗОШ №3 (вчитель Лєхан С.А.);

Мамая Владислава, учня 9 класу, ЗОШ №3 (вчитель Лєхан С.А.);

  З біології:

Дяжук Дарину, учениця 8 класу, ЗОШ №3 (вчитель Карпова Г.А.);

Завгороднього Андрія, учня 9 класу, ЗОШ №3 (вчитель Звягінцева Н.С.);

3.18. З фізики:

Златова Олега, учня 7 класу, ЗОШ №3 (вчитель Коваль Л.Т.);

Руденка Андрія, учня 10 класу, ЗОШ №3 (вчитель Коваль Л.Т.);

Спиридоненка Вадима, учня 10 класу, ЗОШ №3 (вчитель Коваль Л.Т.);

 З фізичної культури:

Серед команд учасниць олімпіади ІІІ місце посіли команди №1,3,11,ліцей.

 З основ правознавства:

Вашило Крістіну, ученицю 10 класу, ЗОШ №3 (вчитель Кисельова К.І.);

Оголосити подяку:

Вчителям-предметникам за високий рівень підготовки учнів до участі в  міській олімпіаді (в розрізі навчальних закладів):

Дудіній Т.П. – вчителю російської мови та літератури;

Бесхлібній Л.В. – вчителю російської мови та літератури;

Суржику Г.Я. – вчителю технічної праці;

Бойченко О.П.  - вчителю математики;

Братіновій О.М.- вчителю математики;

Сорочан Є.Ф. – вчителю математики;

Мацюк Л.О. – вчителю математики;

Лєхан С.А. – вчителю інформатики;

Менжинській Г.Г. – вчителю фізичної культури;

Гулею Я.Я.  – вчителю фізичної культури;

Боровик О.О. – вчителю історії та правознавства;

Кисельовій К.І. – вчителю правознавства;

Нероденко Л.А.- вчителю англійської мови;

Савіновій Н.П.- вчителю німецької мови;

Сердцевичу А.П.- вчителю географії;

Коваль Л.Т. – вчителю фізики;

Лимаренко Т.П. – вчителю хімії;

Нікітенко Л.О. - вчителю української мови та літератури;

Собченко Л.І. – вчителю української мови та літератури;

Звягінцевій Н.С. - вчителю біології;

Лабунець Г.П. – вчителю біології;

Карповій Г. Г.- вчителю біології;

Матюшенко М.Г.- вчителю обслуговуючої праці;

Мамей О.В. – практичному психологу.

 

Начальник відділу освіти                                                       Л.І. Муржа-Ромащук
Освіта міста
CISCO у ЗОШ№3
Черемшина
ПЛАСТ у ЗОШ№3
Друзі сайту
Погода



Інформатика
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Календар України. Українське ділове мовлення

Пошук

Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz