У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня.
У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.
Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 до 24 січня 2020 року на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Докладний порядок реєстрації для участі у пробному ЗНО оприлюднено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.
Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 2 березня буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО.
Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:
- 21–23 березня (українська мова і література);
- 28–30 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).
Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників пробного ЗНО 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.
Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:
- ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року;
- пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
- дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
- отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
- психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
- навчитися ефективно розподіляти час;
- оцінити свій рівень навчальних досягнень.
|