Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » 2022 » Квітень » 25 » У Білгороді-Дністровському пройшла акція вшанування пам’яті загиблих дітей під час війни.
10:42 У Білгороді-Дністровському пройшла акція вшанування пам’яті загиблих дітей під час війни. |
У Білгороді-Дністровському пройшла акція вшанування пам’яті загиблих дітей під час війни. З початку війни в Україні загинули 165 дітей, ще понад 266 - отримали поранення. Пам’ять дітей, загиблих під час агресії росії, вшанували під час проведення акції «Пам'ятаємо... Не пробачимо!». У заході, організованому Управлінням освіти та міським Центром дитячої творчості, взяли участь працівники, учні та вихованці загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів міста, а також їхні батьки. Вони принесли дитячі іграшки та лампадки, щоб залишити їх біля пам’ятника персонажу відомої української казки «Котигорошко». Слід зазначити, що акція безстрокова, і до неї можуть приєднатися й інші мешканці Білгорода-Дністровського: прийти у будь-який час і покласти іграшку до Котигорошка. |
|
Категорія: Новини |
Переглядів: 331 |
Додав: Serg
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|
Погода
Білгород-Дністровський +11°C Ср, 15.11.2023
Календар
| « Квітень 2022 » |
| Пн |
Вт |
Ср |
Чт |
Пт |
Сб |
Нд |
| | | | | 1 | 2 | 3 | | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
|
| | |