Неділя, 07.06.2026, 19:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Гімназія №3 міста Білгород-Дністровський

Меню сайту
Відео -ШСЗ
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » 2022 » Січень » 24 » У 4-Г кл. пройшла виховна година до Дня Соборності України "Ми маленькі Українці"
10:58
У 4-Г кл. пройшла виховна година до Дня Соборності України "Ми маленькі Українці"

21 січня в 4-Г класі пройшла виховна година до Дня Соборності України "Ми маленькі Українці". Діти поглибили знання з історії державотворення України. Учні розповідали про символи рідної держави, пригадали рослини - символи України. А також складали побажання для Батьківщини, читали вірші та співали пісні. Моя рідна Батьківщина Має назву Україна. В мене й нація своя –Українка в мами я.Є у мене й рідна мова,Де вкраїнське кожне слово.

Категорія: Новини початкової школи | Переглядів: 258 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Булінг



Інтернет без світл



Ти як?



МОН України
Освіта міста
Друзі сайту
Погода
Білгород-Дністровський
+11°C

Макс.: +12°

Мін.: +11°

Ср, 15.11.2023
Календар
«  Січень 2022  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар України. Українське ділове мовлення

Пошук

Copyright MyCorp © 2026
Створити безкоштовний сайт на uCoz