Головна » 2022 » Вересень » 19 » Класна година на тему : "Легко вогник запалити, та нелегко загасити" у 2-А кл.
16:42 Класна година на тему : "Легко вогник запалити, та нелегко загасити" у 2-А кл. |
На минулому тижні у 2- а класі проходила класна година на тему : "Легко вогник запалити, та нелегко загасити". Діти передивилися короткий мультик про те як слід себе поводити при пожежі. Пограли в інтерактивну гру " Добрий вогник - злий вогник " . Та підготували чудові малюнки на цю тему (smiley) |
|
Категорія: Новини початкової школи |
Переглядів: 170 |
Додав: Serg
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|